Fenerbahce : Trnava - Európska liga 2018/2019 - ONLINE | SPORTNET

Trnavský exodus pokračuje. Spartak opúšťa aj Ghorbani - Fortuna liga -  Futbal - Športweb
Trnavský exodus pokračuje. Spartak opúšťa aj Ghorbani - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Trnava zvíťazila nad tureckým majstrom Galatasaray Istanbul

Individuálne hodnotenia hráčov Spartaka Trnava po zápase s Fenerbahce  Istanbul
Individuálne hodnotenia hráčov Spartaka Trnava po zápase s Fenerbahce Istanbul

Európska liga: FC Spartak Trnava podľahol Fenerbahce Istanbul, rozhodli  zásahy Slimaniho (video) - SITA.sk
Európska liga: FC Spartak Trnava podľahol Fenerbahce Istanbul, rozhodli zásahy Slimaniho (video) - SITA.sk

Spartak Trnava ukončil pôsobenie v Európskej lige víťazstvom! | Šport7.sk

Fenerbahce zdolalo Spartak Trnava (Európska liga 18/19) | SPORTNET

Európska liga: Najlepšie momentky zo zápasu Spartak Trnava - Fenerbahce  Istanbul - fotogaléria - mytrnava.sme.sk - SME | MY Trnava
Európska liga: Najlepšie momentky zo zápasu Spartak Trnava - Fenerbahce Istanbul - fotogaléria - mytrnava.sme.sk - SME | MY Trnava

Bakoš sa lúči: Futbal a náboženstvo v Trnave nezaniknú - Fortuna liga -  Futbal - Športweb
Bakoš sa lúči: Futbal a náboženstvo v Trnave nezaniknú - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Škrtel ocenil výkon Spartaka v Istanbule: Trnava sa nemá za čo hanbiť |  TRNAVSKÝ HLAS
Škrtel ocenil výkon Spartaka v Istanbule: Trnava sa nemá za čo hanbiť | TRNAVSKÝ HLAS

Šanca stále žije. Spartak hrá v Bruseli o udržanie nádeje - Šport - Futbal  - Európske poháre - Športweb
Šanca stále žije. Spartak hrá v Bruseli o udržanie nádeje - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Spartak Trnava-Fenerbahçe Istanbul 1-0 13.12 2018 – Juraj Cisár

ANKETA: Uspeje Trnava aj v Istanbule? - Šport - Futbal - Európske poháre -  Športweb
ANKETA: Uspeje Trnava aj v Istanbule? - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Senzácia sa nekonala: Trnava nestačila na Fenerbahce Istanbul - Fotografia  č.2 | Nový Čas
Senzácia sa nekonala: Trnava nestačila na Fenerbahce Istanbul - Fotografia č.2 | Nový Čas

ÚVOD / FC SPARTAK TRNAVA - FENERBACHE ISTANBUL / 1:0 / 13.12.2018 - YouTube

Európska liga (futbal): FC Spartak Trnava – Fenerbahce Istanbul (online)

Trnava prehrala v Istanbule a klesla na tretie miesto, rozhodol dvojgólový  Slimani | TVNOVINY.sk
Trnava prehrala v Istanbule a klesla na tretie miesto, rozhodol dvojgólový Slimani | TVNOVINY.sk

D skupina Európskej ligy: Fenerbahce Istanbul - FC Spartak Trnava

EL - Škrtel po zápase v Trnave: Užil som si atmosféru, Spartak vyhral  zaslúžene | Slovenský futbalový zväz
EL - Škrtel po zápase v Trnave: Užil som si atmosféru, Spartak vyhral zaslúžene | Slovenský futbalový zväz

EL - Trnava zdolala Fenerbahce 1:0 | Slovenský futbalový zväz

Trnava si mohla v Európskej lige pripísať ďalšie cenné body: Prekazil im to  však dokonalý obrat Záhrebu!
Trnava si mohla v Európskej lige pripísať ďalšie cenné body: Prekazil im to však dokonalý obrat Záhrebu!

Šport.sk - 🔴⚫️ Polčas! SPARTAK TRNAVA vedie v polčase nad Fenerbahce  Istanbul 1:0. Sleduj zápas ONLINE na ŠPORT.sk >> http://bit.ly/TRNAVA_FENER  | Facebook
Šport.sk - 🔴⚫️ Polčas! SPARTAK TRNAVA vedie v polčase nad Fenerbahce Istanbul 1:0. Sleduj zápas ONLINE na ŠPORT.sk >> http://bit.ly/TRNAVA_FENER | Facebook